Horm. stimulanty

Výrazne podporujú tvorbu anabolických hormónov ako je testosteron v organizme.

Chcete zvýšiť svoj testosterón aj po 30-tke? Ieálne prirodzenou a bezpečnou cestou? Neviete sa zorientovať v množstve týchto produktov a zistiť aký je najlepší stimulant testosterónu?
Testosterón funguje aj po 30 - tke

Podľa najnovších vedeckých štúdií nieje pravda, že po 30-tke muži strácajú prirodzenú produkciu testosterónu. Niektorý muži aj vo veľmi neskorom veku majú rovnaké hodnoty testosterónu. Vek nehrá žiadnu úlohu, takže nemáte sa na čo vyhovárať. Najpodstatnejším faktorom, ktorý ovplyvňuje tvorbu testosterónu je životospráva (cvičenie, športovanie, zdravá strava, minimum stresu, relax...). Skutočný dôvod prečo väčšina mužov ma po 30-tke menej testosterónu je ten, že sa začína život komplikovať (deti, práca, zodpovednosť, stres menej športovania...)  a teda mení sa zdravý životný režim na stres.
Najlepší stimulant testosterónu

V kategórií najlepších stimulantov testosterónu často krát nájdete Tribulus, Ecdysterón, Maca, ZMA, Diosgenin a podobne. Ak chcete zaručene zvýšiť produkciu testosterónu nieje to také jednoduché a nefunguje chaotické užívanie týchto doplnokov výživy.

Počet produktov: 17

Zobrazuje sa 1-12 z 17 položiek

Aktívne filtre