SUPER DECA-STEN 60caps

58,90 €
S DPH

Zvýšenie sily

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Ak je vašim cieľom nárast hrubej a brutálnej svalovej hmoty, extrémnej sily, je DECA-STEN ten pravý produkt pre vás!

Benefity DECA-STEN:

  • Nárast masívnej svalovej hmoty
  • Zvýšenie sily
  • Zlepšenie regenerácie
  • Nárast hmotnosti

DECA-STEN patrí medzi prohormóny, ktoré sú určené do objemového obdobia, kedy si nestrážite kalorický príjem. Práve, keď máte kalórií nadbytok, vtedy sa v plnej miere prejavia pozitívne účinky výrobku. Nezažili ste aké to je pribrať 10 kg, a to len za jeden mesiac? Zrazu zistíte, že vám je všetko malé, vaše ruky rastú zo dňa na deň, doslova raketovým tempom. Je to prekrásny pocit, sami sme ho zažili a chceme sa o svoje skúsenosti podeliť práve s vami. Ľudia, ktorí vyskúšali DECA-STEN hovoria o prirastkoch medzi 6-12kg.

MethylStenbolone je nový a silný prohormón, ktorý bol prinesený na trh práve firmou Warrior Labs. Nekonvertuje na estrogénové metabolity, má afinitu k receptorom progesterónu. Kvôli týmto vlastnostiam nemusíte mať obavy zo vzniku negatívnych vedľajších účinkov spôsobenými práve estrogénmi. Patrí do kategórie prohormónov, ktoré sú brutálne silné a účinné, rovnako tak aj toxické. Štúdie však dokazujú, že je menej toxický pre organizmus, než Superdrol. Odporúčame zaradiť podporu pečene už počas cyklu, rovnako tak nezabudnúť na kvalitné PCT. DECA je pomerne nový prohormón na trhu, zabezpečuje rast svalovej hmoty, sily a extrémneho prekrvenia svalov počas tréningu. 

Čo môžem od DECA-STEN očakávať?

Výsledky sa líšia v závislosti od dávkovania, skúsenosti, výživy a mnohých ďalších faktorov. Vo všeobecnosti vám DECA-STEN zabezpečí rast mimoriadnej svalovej hmoty, zvýši sa váš silový fond a tiež vaša kondícia v posilňovni. MethylStenbolone vynikajúco funguje v kombinácii s vysokým kalorickým príjmom, nehodí sa do obdobia chudnutia, alebo predsúťažných diét.

1 Použitie pri objemovej strave sa môžu svalové zisky pohybovať v rozmedzí 6 – 12 kg za jeden mesačný cyklus

2 Pri striedmej diéte sa môžu prírastky pohybovať v rozmedzí 3 – 5 kg za jeden mesačný cyklus

3 Pri použití v predsúťažnej diéte sú zisky na úrovni 2 – 3 kg za jeden mesačný cyklus, zatiaľ, čo sa môže množstvo telesného tuku znížiť o 1 – 3%.

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky:1 kapsula
Počet dávok v balení:60
Hodnoty jednej dávky
(METHYLSTENBOLONE) 6 mg
(DECA) 30 mg
MILK THISTLE 100 mg
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: želatína, oxid kremičitý, stearát horečnatý, kyselina steárová

Varovanie: Tento produkt je určený pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre ľudí, ktorí majú diabetes, problémy s pečeňou, alebo vysoký krvný tlak. Počas užívania dodržiavajte zvýšený pitný režim.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Dávkovanie: Slúži ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu 1-3 krát denne spolu s jedlom. Pre maximalizáciu výsledkov konzumujte 2 – 3 kapsuly denne. Neužívajte viac ako 4 týždne. Po skončení cyklu odporúčame aplikovať produkt super PCT. 

Deca Sten
1.týždeň 3 kapsuly denne
2.týždeň 3 kapsuly denne
3.týždeň 3 kapsuly denne
4.týždeň 3 kapsuly denne
PCT-Arimit ,alebo PCT
5.týždeň 3 kapsuly denne
6.týždeň 3 kapsuly denne
7.týždeň 3 kapsuly denne
8.týždeň 3 kapsuly denne
ph0015