Ibuta Growth 90caps

66,90 €
S DPH

Jeden z najsilnejších SARM produktov

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Pred pár rokmi nereálny sen, dnes je to skutočnosť. Jeden z najsilnejších produktov na rast svalovej hmoty s obsahom MK-677 (SARM) je k dispozícii iba pre vás.

S - selektívne

A - androgénne

R - receptorové

M - modulátory

614a9a5a757c72a3b26618f4e62a02da77c628d7732069eb_image.png

SARM predstavujú plne novú kategóriu špeciálnych produktov určených pre zlepšenie športovej výkonnosti (rast svalovej hmoty a sily). Obsahujú androgény a tie predstavujú zvláštny druh hormónov, ktoré pôsobia ako ligandy (molekula spojená s inou molekulou), ktoré sa pripájajú na bunkové receptory androgénu. Tieto receptory sú integrované v zloženom signálnom potrubí, ktoré v konečnom dôsledku vedie k väčšej expresii jednotlivých génov.


Vo vedeckých štúdiách bolo potvrdené, že SARM si silno anabolicke (pozitívne ovplyvňujú na rast svalovej hmoty a sily, napomáhajú zrýchľovať regeneráciu a zlepšujú zdravie pohybového aparátu). Užívanie SARM so sebou nenesie žiadne riziko negatívnych vedľajších účinkov ako je tomu tak pri aplikácii anabolík. Týchto významných vlastností si všimli aj farmaceutické firmy a viaceré z nich pracujú na nových výskumoch s cieľom zaradiť SARM ako oficiálne lieky v boji proti svalovej dystrofii, obezite a osteoporóze. Je absolútne prirodzené, že SARM sa ihneď po zverejnení prvých oficiálnych výsledkov stali predmetom záujmu aj firiem s doplnkovou výživou. Momentálne SARM predstavujú produkty, o ktoré je najväčší zaujem.

Zložky IBUTA GROWTH

9d7eec347442d2fa936dbe7bb60d1e9a7b802f6bd752555a_image.png

MK-677 – alebo nutrobal predstavuje reprezentanta z kategórie SARM, ktorý pozitívne vplýva na zvyšovanie hladiny rastového hormónu prostredníctvom hypofýzy. Jeho sila je často porovnávaná s exogénnym rastovým hormónom. Vďaka MK-677 získate veľké a kvalitné svaly, vzrastie vám sila a zredukujete množstvo telesného tuku. Ideálna trojkombinácia pre kulturistiku.

Mechanizmus účinku MK-677 spočíva v jeho pôsobení na zvyšovanie sekrécie hormónov v tele, medzi nimi rastový hormón a IGF-1 s tým, že sa nezvyšuje hladina kortizolu v tele. Zvýšená sekrécia týchto hormónov prináša následné benefity:

 • Rast svalovej hmoty a sily
 • Zlepšenie vytrvalosti
 • Redukcia tuku
 • Zrýchlenie regenerácie

Vedecké štúdie potvrdili, že ľudia, ktorí užívali MK-677 získali novú svalovú hmotu bez toho aby s týmto procesom pribrali aj tuk, čo predstavuje veľmi významnú vlastnosť.

Cordyceps extrakt - obsahuje rôzne biologicky aktívne látky, medzi ktoré patria:

 • polyamíny
 • peptidy
 • 77 mikro a makro prvky
 • vitamíny B1, B2, B12, E a K
 • všetky esenciálne aminokyseliny
 • glutamát, L-tryptofán, L-arginín a lyzín, d-manitol, deriváty ergosterolu a alkaloidy

Cordyceps obsahuje tiež 80 typov enzýmov (vrátane koenzýmu Q10), mastné kyseliny (hlavne olejovú, linolovú, palmitovú a stearovú) a steroly. Prvá písomná zmienka o Cordycepse pochádza z Číny, z roku 620 nášho letopočtu, v dobe dynastie Tchang

681e0488b9de5ac4c69ac613d2afc813959a032d94e51ac2_image.png

Benefity užívania Cordycepsu:

 • Zvyšuje hladiny ATP
 • Zvyšuje sekréciu testosterónu a rastového hormónu
 • Zlepšuje využitie kyslíka
 • Posilňuje vnímanie energetických hladín

Zinok - má dôležitú úlohu v aktivitách viac než stovky enzýmov. Je nevyhnutný pre tvorbu bielkovín a nukleových kyselín. Zúčastňuje sa tvorby inzulínu. Je dôležitý pre normálny rast, vývoj reprodukčných orgánov, normálnu funkciu prostaty a hojenie rán a popálenín. Zinok sa nachádza v malom množstve v rade potravín, hlavne bohatých na bielkoviny, ako sú napríklad chudé mäso, pečeň, mlieko, vaječné žĺtky a morské ryby. Spolu s horčíkom a vitamínom B6 je tvorcom produktu MA, ktorý výrazným spôsobom pôsobí na nárast hladiny rastového hormónu.

Vitamín D - pod vitamínom D sa chápe skupina látok, ktoré boli objavené v roku na začiatku 20. storočia. ktoré sú známe najmä svojou antirachitickou účinnosťou. Keďže si ho telo vytvára samo, ide skôr o hormón, ako o vitamín. Pri nedostatočnom pôsobení slnka človek potrebuje vitamín D prijímať ešte aj zo stravy. Vitamín D zlepšuje glukózovú toleranciu nielen u diabetikov rovnako tak znižuje riziko vzniku cukrovky 1. typu.

Noviny L.A. Times označili vitamín D za významný „čarovný liek“. Napomáha pri liečbe nasledujúcich chorôb: cukrovka, obezita, skleróza multiplex, osteoporóza, rakovina, ochorenia srdca a reumatoidná artritída.

L-dopa - je aminokyselina, ktorý sa používa na liečbu Parkinsonovej choroby. Výhody L dopy zahŕňajú zlepšenie sexuálnej funkcie, zvyšuje dopamín a hladinu testosterónu. L- dopa je schopná zmierniť bolesť a pomôcť pri chudnutí.

Dávkovanie:

Užívajte ako doplnok výživy. Užívajte 1 kapsulu trikrát denne na prázdny žalúdok. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte dlhšie ako 12 týždňov, potom nasleduje prestávka v užívaní 2 týždne.Avšak nové študie poukazujú na výrazne benefity pri dlhodobom uživani MK-677(približne 6 mesiacov) .Vhodné kombinovať s prohormónovými produktmi nasledovne:

UPOZORNENIE

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte nejakým zdravotným problémom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom.

Ak pocítite vedľajšie účinky ihneď prestaňte s užívaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

Výrobca sa dištancuje od zodpovednosti za následky spôsobené nesprávnym dávkovaním, užívaním počas akokoľvek zhoršeného zdravotného stavu, v kombinácií s alkoholom, liekmi alebo omamnými látkami.

Veľkosť jednej dávky: 2 kapsuly
Počet dávok v balení: 45
Hodnoty jednej dávky %DV
MK-677 20 mg**
Cordyceps Extract 625 mg**
Zinok 30 mg **
Vitamín D 25 mcg**
L-dopa 500 mg
** denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: magnézium stearát
ph00171