Surge 90 kapsúl

35,90 €
S DPH

Posilňuje produkciu rastového hormónu

Množstvo
Na sklade nie je dostatok produktov


Revolučná zlúčenina vytvorená špeciálne pre posilnenie sekrécie rastového hormónu, zlepšenie regenerácie a nárast čistých skalopevných svalov.

Rast svalov a svalovej sily v veľkej miery závisí od stravy, ktorú človek konzumuje a samozrejme tiež od tréningu, ktorý by mal byť dostatočne stimulujúci na vytváranie anabolických podnetov pre organizmus. To je jedna časť, druhou stranou mince je správna stimulácia hormónov, ktoré napomáhajú zlepšovať úroveň svalovej hmoty a trénovanosti. Túto sekréciu môžete ovplyvniť špeciálnym jedálnym lístkom a konzumáciou potravín, ktoré majú na anabolické hormóny vplyv alebo využívaním cvikov, ktoré ovplyvňujú hladiny hormónov (je vedecky dokázané, že cviky ako drepy a mŕtvy ťah preukázateľne zvyšujú hladinu testosterónu v tele). Ďalšou možnosťou je prijať stimulačné látky z doplnkov výživy.Pravdou je, že za posledných dvadsať rokov sa na trhu pravidelne objavovali produkty, ktoré zaručovali zvyšovanie hormónov, či už testosterónu alebo rastového hormónu. No vďaka nepresvedčivým výsledkom svoju púť predčasne ukončili. SURGE od Underground Pharma je prelomovým výrobkom určeným na posilnenie vylučovania rastového hormónu. Jeho vyššie hladiny majú nielen pre športový výkon, ale aj pre celkové zdravie množstvo pozitívnych účinkov.

Rastový hormón– v literatúre tiež nazývaný HGH (z angl. Human Growth Hormone)Je nápomocný pri raste, napomáha budovať svalovú hmotu, spaľuje telesný tuk, pomáha zlepšovať vitalitu pokožky, kostí, kĺbov, vlasov, zlepšuje imunitu, kognitívne funkcie a v USA má prívlastok „hormón večnej mladosti“.

Ako to funguje?

Každý organizmus zložený z buniek vylučuje hormóny. Tie doslovne fungujú ako kuriéri správ. Vďaka tomu sú spúšťačmi reakcií a pochodov v organizme. Keď hocijaký hormón narazí na receptor, tento hormón má schopnosť sa naň naviazať. To je hlavný mechanizmus fungovania hormónov. Hormóny majú tiež špecifickú vlastnosť a to tú, že ak sa hladina jedného zvýši, druhý sa znižuje.

Rastový hormón sa vylučuje v hypofýze po následnom signáli z hypotalamu. Každá jedna bunka vlastní receptory pre rastový hormón, to znamená, že sa jedná o skutočne dôležitý hormón. S rastovým hormónom úzko súvisí s ďalším hormónom IGF-1 (inzulínu podobný rastový faktor 1).

Medzi benefity rastového hormónu zaraďujeme:

 • Podporuje rast svalovej hmoty a spaľovanie tuku
 • Zvyšuje proteosyntézu
 • Zlepšuje činnosť imunitného systému
 • Podporuje zdravie pohybového aparátu
 • Zvyšuje elasticitu pokožky
 • Podporuje metabolizmus
 • Zlepšuje kognitívne procesy a emočnú rovnováhu
868148a2107effe9288bd1783a40c351b6e340d21d00cd08_image.png

Ako sme písali vyššie, existujú viaceré metódy zvyšovania hladín rastového hormónu. Prvým je jeho exogénna aplikácia, to znamená zneužitie dopingovej látky. Problematika tejto metódy spočíva v jeho pomerne vysokej cene, ďalšou a to oveľa závažnejšou je, že táto hladina je zvyšovaná umelo a nikde neviete, čo dokážu takéto dávky s telom urobiť. Je preukázateľné, že rastový hormón podporuje rast tkaniva a všetkých orgánov okrem srdca. Z praxe niektorých profesionálnych kulturistov sa môžeme dozvedieť, že práve vysoké dávky u nich spustili a urýchlili vznik rakoviny. Takýmto kulturistom bol aj Dennis Newman.

Za zmienku určite stojí aj fakt, že rastový hormón je veľmi citlivý na zmenu teplôt a získať ho na čiernom trhu je skutočne na zváženie. Ak sa vám nejaký aj podarí získať za výhodnú cenu, najskôr sa jedná o falzifikát.

Firma Underground Pharma vsadila na starostlivý výber jednotlivých zložiek, ktoré predstavujú tých najsilnejších reprezentantov v oblasti ovplyvňovania rastového hormónu. Dôležité v tomto zložení je správne nadávkovanie a synergické vyváženie. Užívaním produktu SURGE neriskujete komplikácie s vysokými dávkami rastového hormónu. Pretože tento proces je plne v réžii vášho organizmu a on si vylúči len toľko rasového hormónu, koľko nebude pre vaše zdravie škodlivé.

Zložky v SURGE

d039e69e4a5cc56ff4c4eb180dc4d4581455c65063b12172_image.png

Glukónan zinočnatý (zinok)je minerál, ktorý je dôležitý v produkcii rastového hormónu a testosterónu. Veľkým problémom je, že u veľkej časti populácie je denný príjem zinku nedostatočný. Ak aj dostatok zinku konzumujú v strave (zinok sa nachádza v rybách, mlieku, mäse, syroch, v morských plodoch), tepelným spracovaním ich obsah klesá. Minimálna denná dávka zinku je 40 mg.

Výhody užívania zinku:

 • Zlepšuje športový výkon a silu
 • Podporuje reprodukčné zdravie a plodnosť u mužov
 • Podporuje reprodukčné zdravie a plodnosť u žien
 • Zlepšuje imunitný systém a je prevenciou proti vzniku rakoviny
 • Pôsobí ako silný antioxidant

L-arginín HCL je dôležitá zložka bielkovín, nevyhnutná pre ľudský organizmus najmä v období detstva. Arginín má vplyv na detoxikáciu v pečeni, tvorbu spermií, podporuje zdravie obličiek a hojenie rán. Je nevyhnutnú pre syntézu bielkovín a uvoľňovanie rastového hormónu.

L-lyzín HCL patrí medzi esenciálne aminokyseliny, čo znamená, že si je ľudské telo nevie vyrobiť. Z toho vyplýva, že lyzín musíme prijímať v strave. Lyzín je veľmi dôležitým stavebným prvkom pre všetky bielkoviny obsiahnuté v našom tele. Má významnú úlohu pri budovaní svalov, vstrebávaní vápnika, pri hojení po operáciách či po zraneniach. Má tiež dôležitú funkciu pri produkcii hormónov, enzýmov a protilátok pri infekciách.

L-tryptofán sa veľkou mierou zúčastňuje na pochodoch centrálneho nervového systému. Je základnou stavebnou látkou, z ktorej si telo tvorí neurotransmitéry serotonín a melatonín. V prirodzenej podobe sa nachádza v mlieku, syroch, mäse, sóji a celkovo v potravinách bohatých na proteíny. Z ovocia je to banán a melón, v zelenine dominuje jednoznačne tekvica. O tryptofáne môžeme vďaka jeho vlastnostiam povedať, že nepriamo posilňuje vylučovanie rastového hormónu. Ako je všeobecne známe, tak rastový hormón sa najviac vylučuje počas hlbokého spánku. Tryptofán podporuje vylučovanie melatonínu. Melatonín je hormón, ktorý výrazným spôsobom pomáha zlepšovať zaspávanie a hĺbku spánku.

Mucuna pruriensa látky obsiahnuté v nej patria do skupiny neurotransmiterov, ktoré vo významnej miere zvyšujú sekréciu rastového hormónu, čo má za dôsledok nárast svalovej hmoty, zlepšenie športovej zdatnosti, zlepšenie funkcie imunitného systému a odbúravanie tukov. Pri chudnutí so súčasným užívaním Mucuny Pruriens, sa v organizme spaľujú tukové bunky, bez viditeľnej straty objemu svalstva.

ba3173c9c3b85748f352a752fdc2f8b00606b30aa6e49208_image.png

GABA alebo tiež gamma aminomaslová kyselina je jedným z najvýznamnejších neurotransmitérov v mozgu a preukázateľne ovplyvňuje hladiny rastového hormónu v tele až dvojnásobne. Prirodzené zdroje GABA v potravinách: mandle, orechy, banány, hovädzia pečeň, brokolica, hnedá ryža, šošovica, ovsené vločky, pomaranče, citrusové plody, ryžové otruby, špenát ,vlašské orechy, celá pšenica.

Cordyceps extrakt obsahuje rôzne biologicky aktívne látky, medzi ktoré patria polyamíny, peptidy, 77 mikro a makro prvky, vitamíny B1, B2, B12, E a K, všetky esenciálne aminokyseliny, glutamát, L-tryptofán, L-arginín a lyzín, d -manitol, deriváty ergosterolu a alkaloidy. Cordyceps obsahuje tiež 80 typov enzýmov (vrátane koenzýmu Q10),mastné kyseliny (hlavne olejovú, linolovú, palmitovú a stearovú)a steroly. Prvá písomná zmienka o Cordycepsu pochádza z Číny, z roku 620 nášho letopočtu, v dobe dynastie Tchang.

Extrakt z valeriány má na ľudí veľmi pozitívny účinok najmä čo sa táka upokojujúcich vlastností. Pred spánkom napomáha navodiť pocit spokojnosti a pokoja, čo sa pozitívne odzrkadľuje na rýchlosti zaspávania a kvalite samotného spánku. Sekréciu rastového hormónu zvyšuje nepriamo.

Zloženie:

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 3 kapsuly
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky %DV
PROLIFERATE Proprietary blend 1800 mg **
Zinc Gluconate, L-Arginine HCL, L-lysine hCL, L-Trypthophane, Mucuna pruriens extract, GABA, Cordyceps extract, Valerian Root extract
** denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: magnézium stearát

Dávkovanie:

Užívajte ako doplnok výživy. Užívajte 3 kapsuly na prázdny žalúdok vždy 20 minút pred spaním. Zapite dostatočným množstvom vody. Vhodné užívať so všetkými produktmi z kategórie prohormónov, rovnako tak vhodné na posilnenie PCT (Post Cycle Therapy)

UPOZORNENIE

Určené pre zdravé osoby staršie ako 18 rokov. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak trpíte nejakým zdravotným problémom o užívaní tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom.

Ak pocítite vedľajšie účinky ihneď prestaňte s užívaním. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste.

ph00162