• Novinka

Sentinel 90 kapsúl

33,90 €
S DPH

Účinná zmes látok podporujúcich zdravie pečene

Množstvo
Posledné kusy v sklade

Kompletný výrobok, pre maximálnu podporu funkcií pečene. Jeho účinky sú silou porovnateľné s liekmi na predpis! Ideálna prevencia pre konzumentov prohormónov.  

  • Účinná zmes látok podporujúcich zdravie pečene
  • 100% prírodný!
  • Ideálny produkt do PCT
  • Účinnosť produktu Sentinel je porovnateľný s medikamentmi

V praxi sa často stretávame s dvomi kategóriami produktov, o ktorých si väčšina cvičencov myslí, že ich kúpou iba vyhadzujú peniaze. Prvá z nich je kĺbová výživa, druhou sú všetky produkty, ktoré pomáhajú podporovať správne funkcie pečene. A práve druhej kategórii sa budeme trochu venovať. Aby sme pochopili skutočný význam užívania špeciálnych produktov na pečeň musíme sa oboznámiť, aké funkcie pečeň plní.

Čo je pečeň?

Podieľa sa na metabolizme (látkovej premene)sacharidov a zohrávajú významnú úlohu v udržiavaní stálej koncentrácie životne dôležitého cukru - glukózy v krvi.

Pečeň sa tiež zúčastňuje látkovej premeny lipidov, niektoré reakcie lipidového metabolizmu sa odohrávajú výlučne v tkanive pečene. Má tesný vzťah k metabolizmu porfyrínov a bilirubínu (žlčového farbiva).V pečeni sa tvorí celá rada bielkovín.

Dochádza tu aj k katabolickým procesom - štiepenie zložitejších látok na jednoduchšie, napr. bielkovín na aminokyseliny a rad ďalších reakcií k následnej tvorbe močoviny. Pečeň je tiež miestom ukladania životne dôležitých látok a takisto cieľom pôsobenia niektorých hormónov, ktorých účinok ďalej regulujú aktiváciou, inaktiváciou, alebo odbúravaním. Pečeň je najväčšoužľazou v ľudskom tele, tvorí a do čreva vylučujú žlč. Úplne unikátne rolu majú v procese odbúravanie škodlivín - tzv. detoxikáciu. Detoxikačná činnosť pečene sa týka nielen jedovatých látok, ktoré sa do tela dostali zvonku - napr. potravou (alkohol, jedy, liečivá),ale aj toxických produktov, ktoré vznikajú v priebehu látkovej premeny v organizme. Tieto látky sú v pečeni metabolizované na komplexy rozpustné vo vode, ktoré potom môžu byť vylúčené z tela.

Ako sami vidíte, starať sa o pečeň má svoje opodstatnenie a to hneď z niekoľkých dôvodov. Predpokladáme, že ste športovec, ktorý dodržiava kvalitnú, vysokobielkovinovú stravu, konzumuje doplnky výživy, poprípade iné produkty. Aby sa telo dokázalo vyrovnať s návalom veľkého množstva makroživín a vedelo ich následne dokonalo spracovať, je zdravie pečene kľúčové. V dostupnej literatúre sa tiež môžeme dočítať, že pokiaľ máte pečeňové testy počas užívania anabolických steroidov, alebo prohormónov v norme, je telo schopné tieto látky lepšie využiť.

Sentinel, to jediné a správne rozhodnutie pre vašu pečeň

Sentinel je zmes látok podporujúcich správnu funkciu pečene (Dandelion Root Extract, Red Clover, Centella Asiatica, Turmeric, Horsetail, Vitamin K, Vitamin A).

Sentinel z dielne UG - pharma predstavuje kompletný produkt so starostlivosťou o zdravie pečene. Ak ste kulturista, alebo rekreačný cvičenec, určite užívate doplnky výživy a konzumujete stravu bohatú na bielkoviny. Na spracovanie všetkých týchto surovín je potrebný zdravý metabolizmus, s ktorým súvisí aj pečeň. Ak hľadáte pre extrémne výsledky s produktmi UG - pharma,  Sentinel je správna podpora pre podporu činnosti vašej pečene.

Dávkovanie:

Určené ako doplnok stravy. Užívajte 3 kapsuly raz denne spolu s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Neužívajte dlhšie ako 4 týždne. Sentinel môžete užívať v PCT, v obdobiach po steroidových cykloch, alebo ak potrebujete detoxikovať svoj organizmus. Je vhodnou voľbou ak ste zistili zvýšenie pečeňových hodnôt u lekára.

Varovanie:

Určené pre zdravé, dospelé osoby. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby, ktoré majú cukrovku, vysoký krvný tlak a poruchy funkcie pečene. Počas užívania tohto produktu nekonzumujte alkohol a zvýšte denný príjem tekutín. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Nutričné informácie
Veľkosť jednej dávky: 3 kapsuly
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
SENTINEL Proprietary Blend 2250mg*
Dandelion Root Extract, Red Clover, Centella Asiatica, Turmeric, Horsetail, Vitamin K, Vitamin A.
* denná hodnota nebola stanovená
Ostatné zložky: stearát horečnatý, ryžová múka.
ph00161
2 položky