• Novinka

Beta Carotene Complex 90 cps. – Viridian

23,90 €
S DPH

Doplnok obsahujúci prírodné formy karotenoidov získaných z riasy Dunaliella Salina.

Množstvo

BETA KAROTÉN

Doplnok obsahujúci prírodné formy karotenoidov získaných z riasy Dunaliella Salina. Obsahuje beta karotén, ktorý je v tele prirodzenou formou transformovaný na vitamín A.

Beta karotén v organizme funguje ako zdroj vitamínu A, pôsobí ako antioxidant, chráni pred UV žiarením, má stimulačný efekt na imunitný systém, bráni rozvoju rakoviny a kardiovaskulárnych ochorení. Beta karotén je najznámejší z cca 50 karotenoidov, ktoré majú aktivitu provitamínu A.

Britská značka Viridian Nutrition ponúka tzv. Etické vitamíny a doplnky stravy, zamerané na tri hlavné oblasti: kvalita / čistota, charita, životné prostredie. 99% produktov značky Viridian Nutrition spĺňa požiadavky náročnej kategórie čistoty KOSHER, všetky produkty sú 100% bioaktívne, v kapsliach rastlinného pôvodu, bez použitia problematických aditív, 40% produktov je oficiálne certifikované ako 100% organické (Soil Association). Všetky zložky pochádzajú z absolútne čistých zdrojov = NIE genetickej modifikácie, NIE ožarovanie, NIE tablety, 5% z každej predanej položky je investovaných na charitatívne účely v tzv. Viridian Nutrition Charity Donation program (Friends of the Earth, NSPCC, Woodland Trust, Jack and Jill Foundation Comic Relief, RSPB, Terrence Higgins Trust, Shelter, the Woodland Trust, Save the Children a ďalšie).

Produkt je vhodný pre všetkých so zameraním na:
– obohatenie stravy o silný antioxidant
– stav zraku a pokožky

Čistota produktu

– Všetky zložky produktu sú 100% aktívne
– Produkt je taktiež oficiálne certifikovaný. Autorizačný úrad – Soil Association, zaradil Viridian Nutrition do kategórie, organické produkty s garantovaným ekologickým pôvodom použitých ingrediencií.
– Použité kvalitné kapsule rastlinného pôvodu ( Z dôvodu vysokého obsahu balastných “spojív a lepidiel”, ktoré môžu tvoriť niekedy až 50% tablety, značka Viridian Nutrition sa rozhodla nevyužívať túto formu lacnejších tabliet)
– V produkte neboli pridané žiadne geneticky modifikované, či ožarované zložky
– Neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu, preto je produkt vhodný aj pre vegánov
– Neobsahuje taktiež ani konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú

1 kapsula obdeň s jedlom

Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy, ak to neurčí lekár. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Zloženie:

v 1 vegetariánske kapsule: Alfalfa (Lucerna siata) 120 mg, obal kapsule (hydroxypropylmetylcelulóza), mix karotenoidov (z Dunaliella Salina) 15 mg, spirulina 15 mg, čučoriedka 15 mg.

5 položky